Кількість
|
Вартість
|
||
|
Цинкполікарбоксилатний цемент Адгезор Карбофайн активно застосовується у стоматології як підкладковий матеріал при протезуванні, а також у вигляді тимчасової пломби.
Адгезор Карбофайн відносять до рентгеноконтрастних двокомпонентних матеріалів, які не впливають на м'які і тверді тканини зуба і відрізняються хорошими адгезивними властивостями.
До складу порошкоподібного компонента Адгезор Карбофайн входить оксид цинку, оксид магнію, оксид алюмінію та оксид бору. В основі рідини для розведення цементу є акрилова кислота, малеїновий ангідрид і дистильована вода з фосфатом алюмінію і фосфорною кислотою.
Основні сфери застосування Адгезор Карбофайн
- Цементуючий препарат Адгезор Карбофайн застосовують як підкладку під пломби з амальгами та композитних матеріалів.
- Цемент Adhesor Сarbofine можна застосовувати як тимчасову пломбу з максимальним терміном на півроку, протягом якого матеріал залишається міцним та надійним.
- Матеріал можна використовувати для встановлення постійних коронок, але не більше ніж 2 штуки.
Важливо: деякі компоненти Адгезор Карбофайн можуть спричинити алергічну реакцію у пацієнта, тому важливо заздалегідь протестувати препарат чи уточнити можливість небажаних наслідків.
Особливості та застосування
До особливостей цементу Adhesor Сarbofine слід віднести його дрібну структуру, що дає можливість наносити препарат тонким шаром. Також Адгезор Карбофайн застосовують для перекриття під час роботи з препаратом Кальксид. Відмінною властивістю Карбофайну є здатність до адгезії у мокрому середовищі, зокрема, коли немає можливості якісно висушити ротову порожнину. Щоб почати працювати з Adhesor Сarbofine достатньо змішати сухий і мокрий компоненти в правильній пропорції з дотриманням тимчасових норм.
Якщо Адгезор Карбофайн застосовується як підкладковий матеріал:
- пропорція компонентів складається з 3 порцій порошку розведених 5 крапель рідини;
- суху частину додають у рідку;
- перемішування інгредієнтів здійснюється протягом 2 хвилин;
- для змішування застосовується скляний блок та спеціальний шпатель;
- загальний робочий час становить не більше 3 хвилин, а застигання матеріалу починається через 6 хвилин після початку змішування - остаточне доведення пломби можна розпочинати після остаточного затвердіння матеріалу.
Важливо: щоб якість пломби відповідала заявленому, потрібно дотримуватись правил замісу, а готовий цемент на виході вийти однорідним та блискучим.
Для робіт з фіксації протезів та пломб цемент Adhesor Сarbofine:
- змішують у пропорції 2 частини сухого компонента та 5 крапель рідкого;
- суху частину додають у рідку;
- час замісу обмежений 2,5 хвилинами;
- повний цикл робіт з початку замісу займає до 4 хвилин;
- період затвердіння цементу настає через 6-8 хвилин від початку змішування інгредієнтів.
За рахунок зниження температури повітря на 2 градуси час робіт з Adhesor Сarbofine можна трохи продовжити. Оптимальна температура для роботи – 22 градуси. Порошок краще додавати в рідину за два прийоми, що дозволяє отримати якіснішу гладку суміш.
Важливо: у разі використання Adhesor Сarbofine поблизу пульпи рекомендується покрити дентин тонким шаром гідрооксиду кальцію.
Виробник рекомендує зберігати Адгезор Карбофайн у сухому темному місці при температурі не вище 25 градусів у добре закупореній тарі.
Форма продажу – упаковка 80 г порошку, 40 г рідини.
Виробник: Pentron.