Доставка від 5000 грн - БЕЗКОШТОВНА.

 

На даний момент доступні кілька варіантів оплати товару, що купується:

  • Для юридичних осіб (з ПДВ) оплата здійснюється юридичною особою на підставі виставленого менеджером компанії рахунку-фактури через будь-який український банк. Рахунок-фактура відправляється покупцю електронною поштою. Наданий Вам рахунок дійсний протягом одного банківського дня, протягом якого гарантується наявність замовленого Вами товару та його ціна. Після закінчення цього терміну уточнюйте у нашого менеджера ціну і наявність товару, що Вас цікавить. При отриманні замовлення контактна особа повинна мати при собі оригінал довіреності. Довіреність є суворо обов'язковою для отримання товару.
  • Для фізичних осіб (без ПДВ) оплата здійснюється безготівковим банківським переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури з переліком замовленого Вами товару. Ви можете сплатити цей рахунок-фактуру через касу будь-якого банку.

 

Доставка по Україні

  • Здійснюємо доставку по всій території України (крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим).
  • Доставка по території України здійснюється кур'єрськими службами Нова Пошта і Укрпошта протягом 1-3 днів.
  • Для отримання посилки на складі перевізника Вам необхідно мати посвідчення особи (паспорт) та номер декларації (його Вам повідомить наш менеджер після відправки по телефону).
  • При отриманні замовлення переконливе прохання на місці перевірити цілісність упаковки та скотчу.

Кур'єр по Україні «Нова Пошта»

Будь ласка, при замовленні будь-якого товару, вказуйте Ваші П.І.Б. Також місто доставки та номер телефону. Ці дані потрібні для транспортної компанії, яка доставлятиме товар.

Збір та відправлення продукції покупців відбувається протягом 1-2 робочих днів після надходження замовлення (залежить від наявності товару на складі та кількості замовлень у даний період часу).