Кількість
|
Вартість
|
||
|
Консіфлекс тип 1, призначений для застосування в ортопедичній стоматології для отримання анатомічних зліпків і попереднього шару в техніці двошарового (двоетапного або одноетапного) зліпка для випадків зі значною піддатливістю тканин, що підлягають.
Властивості
Консіфлекс тип 1 являє собою пластичну силіконову композицію. Матеріал комплектується основною пастою і каталізаторним гелем, які змішують безпосередньо перед застосуванням. Робочий час приготованого зліпкового матеріалу в діапазоні температур від плюс 18 ºС до плюс 25 ºС становить 1 хвилину, час вулканізації в порожнині рота - не більше 6 хвилин. По закінченню часу вулканізації утворюється пружно-еластичний зліпок.
Консіфлекс тип 1 добре фіксується в перфорованій зліпковій ложці, тривалий час зберігає свої розміри, з ним міцно з'єднується коригувальний шар низьков'язкого силіконового матеріалу (Консіфлекс тип 3).
Матеріал Консіфлекс не токсичний, не подразнює слизову оболонку і не викликає рефлекторних реакцій.
Спосіб застосування Консіфлекс тип 1
Під час отримання зліпка високов'язкою пастою або коригувального зліпка необхідно ретельно прополоскати і висушити тканини протезного ложа (порожнини рота, альвеолярні гребені, зуби).
Під час приготування матеріалу та отримання зліпка рекомендується користуватися оглядовими (нітриловими) медичними рукавичками. Основну пасту набирають повільним рухом мірної ложки до стінки банки, видаляють надлишок шпателем урівень із краєм мірника (одна доза містить 14 г пасти), а потім мірником роблять відбиток кола.
Далі видавлюють із туби каталізаторний гель у вигляді валика довжиною, що дорівнює приблизно 1 діаметру мірника.
При дозуванні подвійної кількості основної пасти на відбиток мірника дозують подвійну кількість каталізаторного гелю (два діаметри мірника). Віддозований гель злегка розподіляють по поверхні основної пасти ланцетом або шпателем. Змішують компоненти пальцями до отримання однорідного кольору (максимально 40 с).
Приготовану суміш швидко укладають у зліпкову ложку, вводять у порожнину рота, змикають щелепи і формують краї зліпка.
Примітка. Слід враховувати, що при збільшенні кількості каталізаторного гелю або при підвищенні температури в приміщенні вище 24 ºС робочий час зліпкового матеріалу зменшується.
Через 4-5 хвилин матеріал втрачає пластичність, набуваючи пружності та жорсткості. Це є ознакою готовності зліпка. Переконавшись у закінченні вулканізації зліпка, його виводять із порожнини рота, промивають холодною проточною водою і сушать стисненим повітрям від стоматологічної установки.
Анатомічний зліпок приблизно через 5 хвилин обробляють дезінфекційним розчином (глутаральдегід, гіпохлорит натрію) і використовують за призначенням.
Для отримання двошарового зліпка відповідно до показань і призначення зліпка використовують низьков'язкий (тип 3) зліпковий матеріал.
Попередній зліпок після просушування підрізають у місцях, де необхідно зменшити компресію, зачищають погано опрацьовані тонкі деталі зліпка.
Примітка. Оптимальний час відливання моделей від 30 хвилин до 72 годин після закінчення вулканізації матеріалу. Однак завдяки хорошій розмірній стабільності зліпка і низьким усадочним властивостям матеріалу можна відливати модель через 7 діб після отримання зліпка.
Під час відливання металевих або комбінованих моделей зліпок висушують стисненим повітрям.
Консифлекс в упакованому вигляді повинен зберігатися в закритих прохолодних приміщеннях, захищених від впливу атмосферних опадів і прямих сонячних променів, на відстані не менше 1 м від нагрівальних приладів.
Форма продажу:
- 1300 г основної пасти Консіфлекс, тип 1;
- 40 г каталізаторного гелю;
- мірник.
Виробник: Латус.