Накопичувальна система знижок
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Нд: вихідний

Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Естелайт Сігма Квік (Estelite Sigma Quick) - світлозатверджувальний, рентгеноконтрастний композиційний стоматологічний матеріал з субмікронним наповнювачем, призначений для використання при реставрації передніх і бічних зубів. Підходить для каріозних порожнин усіх класів.

Естелайт Сігма Квік містить 82% за вагою (71% за обсягом) кремній-цирконієвого та композиційного наповнювача.

Неорганічний наповнювач, що міститься в Естелайт, є сферичним субмікронним наповнювачем (середній розмір частинок 0,2 мкм; фракційний склад частинок від 0,1 до 0,3 мкм), що забезпечує чудову стійкість блиску та стійкість до стирання. Мономірна основа містить біс-гліцедиметилметакрилат (Bis-GMA) та триетиленгліколь диметакрилат.

Високий рівень наповненості композиту забезпечує низьку полімеризаційну усадку.

У матеріалі Естелайт Сігма Квік використана радикал-посилена система активації полімеризації (Radical – Amplified Photopolymerization initiator technology – RAP technology).

При використанні фотополімеризатора з довжиною хвилі в діапазоні 400-500 нм (пік – 470 нм), час затвердіння Estelite Sigma Quick може бути скорочений до однієї третини в порівнянні з нашими традиційними композиційними матеріалами. Зверніть увагу на таблицю, яка відображає залежність часу полімеризації від товщини шару матеріалу.

Радикал-посилена система активації полімеризації забезпечує більш довгий час матеріалу Estelite Sigma Quick.

Естелайт випускається у двох формах: у шприцах та в унідозах (PLT, “Pre Loaded Tip”).

Відтінки Estelite Sigma Quick

  • A1, A2, A3, A3.5, A4, A5, B1, B2, B3, B4, C1, C2, C3, OA1, OA2, OA3, OPA2, BW (Bleach White, для вибілених зубів), WE (White Enamel , біла емаль) та CE (Clear Enamel/Incisal, прозора емаль/відтінок ріжучого краю).
  • Опалесцентні відтінки (OA1, OA2, OA3) мають адекватний ступінь опаковості, необхідний для того, щоб блокувати темряву ротової порожнини (відновлення порожнин класу III та IV).

Опалесцентні відтінки можуть бути використані як дентинні при пошаровій багатовідтінкової реставрації. Відтінки ОA1, OA2 та BW добре підходять для реставрації молочних зубів. Однак, вони не призначені для використання як маскувальні агенти для металевих зубів або сильно змінених у кольорі зубів, таких як тетрациклінові зуби.

OPA2 призначений для використання як маскувального агента для обробки незначних плям, а також відновлення непрозорого зуба (наноситься тонким шаром на лінгвальну стінку порожнини класу III і IV).

Форма продажу - шприц 3.8 г.

Виробник: Tokuyama Dental

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Естелайт Сігма Квік (Estelite Sigma Quick) – шприц 3.8г

В наявності
Артикул: 2482
1 321 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
  • Мінімальне замовлення - 500 грн
  • «Новою Поштою» по Україні — від 5000 грн - БЕЗКОШТОВНО

Більше інформації про доставку

  • Післяплата
  • Оплата за реквізитами

Гарантія від виробника 12 місяців.

Вгору