Накопичувальна система знижок
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Нд: вихідний

Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Філтек Ультімейт Флоу - стоматологічний реставраційний матеріал останнього покоління для реставрації дефектів зубів III-V класів. Композиція із високоміцних синтетичних смол із мінеральним наповнювачем. Частка мінеральних компонентів – 65% за масою, 45% за обсягом. Найвища міцність забезпечена кількома технологічними прийомами:

 • Особливе дрібнодисперсійне подрібнення наповнювача та підібраний склад: діоксид кремнію повехнісно-модифікований 20 мкм. Цирконієві частки 4-10 Нм. Трифторид ітербію.
 • Твердний склад - біс-ГМА, ТЕГДМА і Procrylat. Композитні полімерні смоли, що застосовуються в стоматології, пройшли тисячі лабораторних випробувань на міцність, стійкість до дії різних хімічних сполук.

Філтек Ультімейт Флоу: сфери застосування

 • Герметизація мінімально інвазивних та попередньо відпрепарованих порожнин зубів тільки на ділянках, що знаходяться поза навантаженням.
 • Герметизація ямок емалі, які мають інфекції. Заклеювання фісур зубів.
 • Реставрація акрилових, тимчасових матеріалів, допоміжне застосування як тимчасового матеріалу. (Тільки із застосуванням адгезиву наприклад Single Bond 2.)
 • Класична реставрація невеликих дефектів зубної емалі ІІІ-V класу.
 • Проміжний шар у прямих реставраціях.

Реставрація зубів із не видаленою нервовою тканиною (пульпою зуба)

Найкраще проводити реставрацію без розтину пульпи зуба. Якщо ситуація вимагає, або вона сталася випадково, то рекомендується діяти за такою схемою:

 • На оголену ділянку нерва нанесіть гідроксид кальцію.
 • Поверх невеликого шару гідроксиду кальцію створіть герметичний прошарок за допомогою високоміцного склоіномерного матеріалу з фотозатвердінням: Vitrebond Plus, 3M ESPE.
 • Нанесіть шари безпосередньо Філтек Ультімейт Флоу. Далі процес як завжди.

Рекомендації до застосування

Очищення зубної емалі. Використовуйте водно-пемзову суспензію чи інші стоматологічні засоби. Занадто тривала та часта робота з абразивними засобами шкідлива для емалі.

Підбір кольору здійснюється на око за допомогою шкали класичних відтінків, або за допомогою системи Mock-up за її наявності.
Колір пробу. Підібраний відтінок наноситься на зуб та перевіряється на відповідність тону. Пробу світла можна повторювати багаторазово. Філтек Ультімейт Флоу володіє зручним часом затвердіння. Колірні проби видаляються із зуба. При використанні як силанти, колірна проба може відповідати за тоном тільки верхньому шару.
Ізоляція. Захистіть найближчі тканини та зуби коффердамом. Це найнадійніший і найкращий метод ізоляції.

Додаткова адгезія

Філтек Ультімейт Флоу має спочатку дуже непогану адгезію до зубної емалі. Використання додаткових адгезивних засобів провадиться за рекомендаціями виробника. Воно потрібне при реставрації тимчасових конструкцій з акрилу, кераміки та інших матеріалів. У цьому випадку вибір кольору проводиться набагато простіше.

Завершальна реставрація та полірування

На робоче поле, ізольоване коффердамом від інших зубів та тканин, попередньо очищене абразивними матеріалами, нанесіть Філтек Ультімейт Флоу. Зручне пакування в шприці дозволяє максимально економно витрачати матеріал. Зніміть ковпачок, направте сопло в протилежний від медичного персоналу та пацієнтів бік і видавіть трохи матеріалу, щоб переконатися, що немає застиглої пробки. Після цього нанесіть Філтек Ультімейт Флоу на підготовлене поле. Також можна наносити за допомогою пензлика.

Особливу увагу приділіть затвердінню. Філтек Ультімейт Флоу - фотополімер. Для полімеризації використовуйте фотополімеризатор стоматологічного кабінету. Інтенсивність світла 0,4 Вт/см2. Діапазон випромінювання - 400-500 Нм.

Завершальна стадія — полірування за допомогою каменів, гумових наконечників бормашини та полірувальної пасти (наприклад, Супер Поліш).

Форма продажу – шприц 2 г – колір А2 або А3.

Виробник: 3M ESPE

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Філтек Ультімейт Флоу (Filtek Ultimate Flow) - шприц 2 г

Немає в наявності
Артикул: 1006
992 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
 • Мінімальне замовлення - 500 грн
 • «Новою Поштою» по Україні — від 5000 грн - БЕЗКОШТОВНО

Більше інформації про доставку

 • Післяплата
 • Оплата за реквізитами

Гарантія від виробника 12 місяців.

Вгору