Кількість
|
Вартість
|
||
|
Porcelain Etch є буферизованою, гелеподібною фтористоводневою (плавиковою) кислотою. Шприц – 1.2 мл.
Porcelain Etch - застосовується для протруювання сколотої стоматологічної порцеляни, а при необхідності - вінірів, коронок або вкладок у лабораторії. Можна також використовувати для протруювання фарфорових коронок перед закріпленням ортодонтичних брекетів.
Важливе зауваження: плавикова кислота дає випаровування, яке спричиняє подразнення дихальних шляхів, а при тривалому впливі – їх хронічне запалення.
Porcelain Etch — буферієрована і гелеподібна речовина, розфасована таким чином, щоб максимально зменшити ці наслідки. Потрібно суворо дотримуватись інструкцій з використання, щоб гарантовано видалити всі шкідливі речовини після протруювання.
Якщо виконані всі належні застереження, то фарфорові вироби можна безпечно протруювати навіть інтраорально таким чином:
Рекомендована методика застосування Porcelain Etch:
- Лікар, помічник і пацієнт повинні одягнути захисні окуляри;
- Ізолюйте сусідні тканини та реставрації. Для забезпечення найкращого захисту рекомендується застосовувати коффердам, спеціальний препарат або засіб захисту від кислоти та її нейтралізації;
- Видаліть білий ковпачок із шприца. Надійно накрутіть на шприц насадку. З її допомогою Ви зможете контрольовано вичавлювати травильний гель;
- Використовуйте захисні чохли як реальний захист від перехресної інфекції;
- Перед тим, як використовувати на пацієнті, видавіть через насадку шприца на пластину для замішування трохи протруєння, щоб переконатися в рівномірності видавлювання та пристосуватися до швидкості витікання травильного гелю. Якщо відчуєте зайвий опір витіканню гелю, то НЕ ПОЧИНАЙТЕ процедуру, а змініть насадку на нову та випробувайте її до застосування на пацієнті;
- Весь час, поки стоматолог наносить Porcelain Etch і робить протруювання, помічник повинен тримати слиновідсмоктувач поблизу оброблюваної ділянки. Цим Ви гарантуєте видалення під час обробки (приблизно одна хвилина) всіх шкідливих випарів. Нейтралізуйте протруювання підмішуванням до неї відповідного препарату-нейтралізатора доти, доки не зникне характерний жовтий колір. Продукти нейтралізації кислоти видаліть слиновідсмоктувачем, а потім змийте водою.
Послідовність дій:
- Переконайтеся, що оголилася свіжа поверхня порцеляни. Якщо є сліди виконаних раніше ремонту, то за допомогою високошвидкісного алмазного бору видаліть всі сліди старого композиту;
- Накладіть шар кислотного нейтралізатора на всі тканини та реставрації, які потрібно захистити;
- За допомогою насадки з пензликом нанесіть рівний шар Pocelain Etch на необхідні ділянки поверхні порцеляни;
- Протравлюйте фарфор протягом однієї хвилини;
- Нейтралізуйте протруювання Pocelain Etch препаратом-нейтралізатором кислот;
- Ретельно промийте та просушіть місце травлення. Порцеляна в результаті повинна мати вигляд як би покритого інеєм. Якщо цього немає, то повторіть процедуру.
Примітка: Тестування показує високу адгезію до протруєної поверхні порцеляни, якщо її обробити силаном, а потім застосувати адгезивну систему. Дійте в такій послідовності: на оброблену поверхню порцеляни за допомогою насадки з пензликом нанесіть силан. Протягом однієї хвилини злегка вбивайте силан у поверхню порцеляни легкими ударами кисті насадки. Потім слідує сушіння повітрям і нанесення адгезивної системи.
Тестування показує, що якщо таким чином виконане лагодження все ж таки зламати, то 100% поломок припаде на кераміку (а не на межу з'єднання).
Форма продажу – Porcelain Etch – шприц 1.2 мл.
Виробник: Ultradent.