Накопичувальна система знижок
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Нд: вихідний

Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Гібридний пломбувально-косметичний матеріал Вітремер (Vitremer), що випускається компанією ЗМ ESPE, складається з відтінків склоіономерних порошків, склоіономерної рідини, праймера і лаку для додання блиску.

Вітремер являє собою даухкомпонентний склад, утворений порошком і рідиною. Порошок - це рентгеноконтрастне фтороалюмосилікатне скло.

Vitremer володіє всіма основними перевагами, властивими склоіономерним цементам, - адгезією до тканин зуба, виділенням у них фтористих сполук і біосумісністю.

Матеріал твердне під дією денного світла. На додаток до цього він має два механізми самополімеризації для досить швидкого затвердіння на ділянках, позбавлених доступу світла, що дає змогу користуватися ним в об'ємних кількостях.

Вітремер рекомендується застосовувати в поєднанні з праймером Vitremer - однокомпонентною світлотверднучою речовиною для порожнин. Його призначення полягає в достатньому зволоженні поверхонь прилягання склоіономера для поліпшення його адгезії. Під час використання певну дозу праймера капають із флакона, наносять, висушують повітрям і піддають світлоопроміненню. Висушування і подальше світлоопромінення праймера перед нанесенням склоіономіра сприяє зв'язуванню склоіономіра з тканинами зуба - особливо в тих випадках, коли склоіономер наносять в об'ємних кількостях, однопорційно.

Для найповнішого використання косметичних властивостей рекомендується застосовувати відтіночний лак Vitremer для додання блиску, що представляє собою однокомпонентну світлотверднучу стоматологічну пластмасу, яка не містить наповнювачів. 

Призначення:

  • Гібридний пломбувально-косметичний склоіономерний матеріал.

Вітремер призначений:

  • для пломбування порожнин III і V класів за Блеком;
  • для пломбування пришийкових порожнин і в разі патологічної стертості;
  • для пломбування каріозних дефектів кореня зуба;
  • для пломбування порожнин I і II класів у молочних зубах;
  • для тимчасового пломбування зламаних зубів;
  • для заповнення порожнин і тріщин під час підготовки до протезування;
  • для відновлення зруйнованої частини зуба і під час формування коронкової кукси в тих випадках, коли збережено не менше половини коронкової частини зуба як опори;
  • при пошаровому нанесенні склоіономіра і композиту (сендвіч) і для фіксації порцелянових вкладок;
  • при тимчасовому пломбуванні та протезуванні.

Інструкція із застосування

I. При косметичному пломбуванні та нарощуванні зубної тканини.

1. Вибір відтінку. Для косметичного пломбування виберіть відповідний відтінок порошку за допомогою відтінкової шкали Vitremer. Під час нарощування зубної тканини порошок блакитного кольору буде різко контрастувати з іншою тканиною зуба і рекомендований для цієї процедури. За необхідності для цієї мети можна застосовувати також і інші відтінки шкали Vitremer.

2. ізоляція. Як ізолювальний матеріал рекомендується використовувати кофердам. Також можна застосовувати ретракцію ясен і ватні валики.

3. Препарування порожнини. Видаліть ділянки, уражені карієсом. Підготовку порожнини до пломбування проводьте, максимально зберігаючи тканину зуба й округлюючи внутрішні кути. Підшліфуйте нависаючі краї емалі, що контактують із яснами. Якщо підготовка порожнини не потрібна, очистіть поверхні пемзо-водяною суспензією. Промийте і висушіть порожнину.

4. Фіксація. Під час нарощування частини зуба, якої не вистачає, відсутність кількох жувальних горбків може потребувати встановлення штифтів для фіксації.

5. Захист пульпи. Якщо пульпа не оголена або майже не оголена, прокладка не потрібна. Пломбувально-косметичний склоіономерний матеріал Вітремер не призначений для безпосереднього захисту пульпи.

6. Накладення матриці. За необхідності встановіть матрицю, яка підходить для даної пломбувальної роботи. 

7. Нанесення праймера. Помістіть кілька крапель праймера Vitremer у лунку для змішування. За допомогою пензлика нанесіть праймер протягом 30 сек на контактні поверхні емалі та дентину. Для того, щоб поверхні залишалися вологими протягом рекомендованого часу нанесення, за потреби праймер можна нанести повторно. За наявності штифтів у реставрованому зубі нанесіть праймер і на них.

8. Висушіть праймер за допомогою повітря зі шприца протягом 15 сек. Не промивайте. Після просушування поверхня, оброблена праймером, стане глянцевою. Проведіть світлоопромінення висушених і оброблених праймером поверхонь протягом 20 сек за допомогою фотополімеризатора ЗМ ESPE, що випускається компанією ЗМ ESPE, або іншого пристрою світловідтвердіння з джерелом видимого світла порівнянної інтенсивності. Після виконання цієї процедури поверхні стануть глянцевими.

Примітки: 

  • * Достатнє висушування та окреме світлоопромінення праймера дає змогу досягти максимального зчеплення склоіономіра з тканинами зуба.
  • * Праймер містить спирт і є світлочутливим. Зведіть до мінімуму випаровування та вплив світла на матеріал. Для цього виймайте матеріал із флакона безпосередньо перед використанням і відразу ж після цього закривайте флакон кришкою.

9. Дозування порошку та рідини. Баночки з порошком Вітремер запечатані герметично. Перед вживанням відверніть кришку, зніміть і викиньте захисну плівку. Знову загорніть кришку. Стандартне вагове співвідношення порошку і рідини 2,5/1 можна отримати, якщо брати відповідну кількість ложечок порошку (без верху) і крапель рідини. Для отримання густішої суміші слід збільшити частку порошку. Під час косметичного пломбування оптимальну кількість матеріалу утворюють дві ложечки порошку і дві краплі рідини. Чотири ложечки порошку і 4 краплі рідини дадуть оптимальну кількість матеріалу для нарощування втраченої частини зуба.

Рекомендується для кожного пломбування замішувати матеріал окремо. Струсіть пляшечку з порошком перед його взяттям для відновлення сипучості. Введіть мірну ложечку в пляшечку, наповніть її з верхом сипучим (не злежалим) порошком і зніміть надлишок порошку пластмасовим шпателем, щоб отримати рівно одну мірну ложечку порошку.

Покладіть необхідну кількість ложок порошку на блокнот для змішування, щоб отримати краплю потрібного розміру, тримайте Флакон з рідиною у вертикальному положенні, не торкаючись поверхні лунки, і капніть одну краплю розчину в лунку для змішування. Натисніть на бульбашку, щоб видавити необхідну кількість крапель на блокнот для змішування.

Примітки: 

  • * Склоіономерні порошки чутливі до високої вологості. Зберігайте; бульбашки з цими порошками щільно закритими і в сухому місці.
  • * Рідина склоіономера є світлочутливою. Захищайте її від впливу світла, відкриваючи безпосередньо перед використанням і негайно закриваючи флакон кришечкою після взяття рідини.

10. Змішування. Шпателем для цементу внесіть порошок у рідину. Весь порошок має бути замішаний у рідину протягом 45 сек. Робочий період і при кімнатній температурі (23°С) і при стандартному співвідношенні порошку і рідини становить 3 хв. від початку замішування. Використання матеріалу при більш високих температурах зменшує робочий період. Більш низька температура подовжить час роботи. Заповніть змішаним склоіономером розподільчу насадку, притиснувши її верхнім торцевим отвором до підготовленої суміші, потім вставте в цей самий отвір поршень і під'єднайте насадку до шприца-дозатора ЗМ ESPE.

11. нанесення. Матеріал рекомендується наносити на сухе операційне поле.

Видавіть суміш склоіономера зі шприца-дозатора в порожнину, занурюючи насадку шприца безпосередньо в матеріал, щоб уникнути потрапляння в нього бульбашок повітря. Оконтуріть пломбу за допомогою пластмасової матриці або відповідного інструменту типу штопфера-гладилки. Для нарощування зубної тканини видавіть склоіономер зі шприца-дозатора на поверхні зрізів і навколо штифтів і стрижнів, після чого заповніть ним порожнину.

Для ущільнення матеріалу користуйтеся ватними тампонами і стоматологічним пінцетом. Користування металевим штопфером небажане, оскільки він залишає сліди на поверхні матеріалу.

12. Проведіть світлоопромінення висушених і оброблених праймером поверхонь протягом 20 сек за допомогою фотополімеризатора ЗМ ESPE або іншого пристрою світловідтвердіння з джерелом видимого світла порівнянної інтенсивності відповідно до наведеної нижче таблиці. Під час нарощування частини зуба, де встановлена металева матриця, склоіономер слід фотополімеризувати протягом 40 сек з боку жувальної поверхні. 

  • Відтінок - Товщина - Час полімеризації
  • A3. В2. С2, колір - 2,5 мм - 40 сек.
  • А3.5, А4, ВЗ, С4 - 2,0 мм 40 сек.

За більшої, ніж зазначено в таблиці, товщини відтінкового матеріалу Вітремер рекомендується пошарове накладення матеріалу і його пошарове світлоопромінення або самополімеризація. Час самозатвердіння за температури порожнини рота становить 4 хв. від початку замішування. Під час нарощування зубної тканини будь-які невідтверділі ділянки по осі зуба після видалення матриці можна піддати фотополімеризації або почекати їхнього самозатвердіння.

13. Шліфування. Відразу ж після фотополімеризації пломбу можна оконтурити за допомогою звичайних стоматологічних ротаційних інструментів із водяним струменевим охолодженням. Для полірування рекомендується застосування комплекту дисків Sof-Lex, що випускаються компанією ЗМ ESPE, які зволожуються перед застосуванням, і штрипсів (смужок) Sof-Lex, що випускаються компанією ЗМ ESPE.

Примітки: 

  • * Відновлена склоіономером частина зуба сумісна зі звичайними відбитковими і зліпковими матеріалами.
  • * Відновлена склоіономером частина зуба має бути зволожена слиною або змащена для запобігання злипання з тимчасовими пломбами хімічного затвердіння.
  • * Відновлена склоіономером частина зуба не злипається з цементами тимчасових пломб.

14. Нанесення лаку, що надає блиску. Для поліпшення косметичних властивостей нанесіть лак Vitremer на відшліфовані поверхні пломби. Промийте та обережно висушіть пломбу. Нанесіть краплю лаку в чисту лунку для змішування або на чисту пластинку. За допомогою пензлика нанесіть шар лаку на склоіономерну пломбу і проведіть світлоопромінення за допомогою фотополімеризатора ЗМ ESPE, що випускається компанією ЗМ ESPE. Для відновленої тканини зуба застосування лаку не обов'язкове.

Примітка:

  • * Лак, що надає блиску, є світлочутливим матеріалом. Захищайте її від впливу світла, відкриваючи безпосередньо перед використанням і негайно закриваючи флакон кришечкою після взяття рідини.

II. При пошаровому нанесенні ("сендвіч") і для фіксації порцелянових вкладок.

Призначення: цей метод застосовують у таких випадках: 

  • a. коли межі ділянки частково перебувають у дентині або аморфізованій емалі (зі зруйнованими призматичними стовпчиками) - як, наприклад, у глибоких порожнинах II класу. Для порожнин із чіткими межами емалі нормального (призматичного) типу кращим є застосування адгезійних композитних пломб, що адгезуються;
  • b. коли конфігурація порожнини дає змогу пломбування композитом завтовшки не менше 2 мм на жувальних поверхнях.

Вказівки щодо застосування. 

Вибір відтінку: Виберіть відповідний відтінок гібридного композитного матеріалу Філтек Z250, що випускається компанією ЗМ ESPE.
Ізоляція: Як ізолювальний матеріал рекомендується використовувати кофердам.
Препарування порожнини: Підготовку порожнини до пломбування проводьте, максимально зберігаючи тканину зуба й округлюючи внутрішні кути.
Накладення матриці: Встановіть матрицю і закріпіть її клинами, придатними для даної пломбувальної роботи.
Накладення склоіономіра.

a. Нанесення праймера: Нанесіть праймер Vitremer на 30 сек на контактні поверхні емалі та дентину, які мають бути потім закриті підкладковим матеріалом Vitremer. He промивайте. Висушіть праймер за допомогою повітря зі шприца протягом 15 сек. Проведіть світлоопромінення протягом 20 сек.

b. Дозування та змішування порошку та рідини. Відміряйте рівну кількість ложечок порошку Vitremer і крапель рідини Vitremer. Замішайте порошок у рідину протягом 45 сек. Заповніть матеріалом розподільчу насадку.

c. Нанесення: Видавіть суміш підкладкового матеріалу Вітремер зі шприца-дозатора в підготовлену порожнину. При роботі з порожнинами класу II на накладайте підкладковий матеріал за межами межі від точки росту до точки проксимального контакту. Проведіть світлоопромінення протягом 40 сек.

d. Підгонка: Ослабте матрицю. За допомогою ротаційного інструменту видаліть надлишок праймера і підкладкового матеріалу з країв емалі та стінок порожнини, до яких згодом буде кріпитися композит з адгезивом.

Примітка: без цього етапу зв'язок адгезиву і композиту з поверхнею буде ослаблений.

Накладення адгезивного матеріалу.

а. Протравлення: Нанесіть на емаль і оголений дентин протравлювальну речовину Scotchbond™ (гель з 35% ваговими частинами фосфорної кислоти), що випускається компанією ЗМ ESPE. Нанесення протравлювальної речовини на підкладковий матеріал Vitremer не обов'язкове, але в будь-якому разі вона не чинить негативного впливу на клейкі властивості його поверхні. Зачекати 15 секунд. Промивати протягом 15 сек. Сушити повітрям протягом 2 сек.

b. Нанесення праймера: На протравлену емаль, дентин і підкладковий матеріал Вітремер нанесіть універсальний праймер Adper Scotchbond, який випускає компанія ЗМ ESPE. Обережно сушити протягом 5 сек.

c. Нанесення адгезиву: На емаль, дентин і підкладковий матеріал Vitremer з нанесеним на них праймером нанесіть універсальний адгезив Adper Single Bond 2, що випускається компанією ЗМ ESPE. Проведіть світлоопромінення всіх поверхонь протягом 10 сек.

Заповнення композитним пломбувальним матеріалом.

a. Для досягнення найкращих результатів не користуйтеся однією і тією самою порцією пломбувального матеріалу для з'єднання щічних і язичкових горбків. Накладайте пломбувальний матеріал Філтек Z250 кількома порціями. Фотополімеризуйте кожну порцію протягом 40 сек.

b. Відшліфуйте та відполіруйте готову пломбу.

III. Під час тимчасового пломбування і протезування

Призначення: Оклюзійна функція і проксимальний контакт бічних зубів, у яких збереглася приблизно половина коронкової частини і горбків, можуть бути відновлені на період до 3 місяців за допомогою пломбувально-косметичного матеріалу Вітремер. Ця процедура може виявитися кращою в тих випадках, коли бажана невелика затримка перед постійним пломбуванням. Після закінчення проміжного періоду пломбувальний матеріал можна підготувати для нарощування зубної тканини або як підкладковий матеріал для остаточного закриття коронки, або - у відповідних випадках - для пошарового пломбування ("сендвіч") і для фіксації порцелянових вкладок.

Інструкції щодо застосування.

  1. Нанесення праймера: Нанесіть праймер Vitremer на 30 сек на поверхні емалі та дентину. Не промивайте. Висушіть праймер за допомогою повітря зі шприца протягом 15 сек. Проведіть світлоопромінення протягом 20 сек.
  2. Дозування та змішування порошку і рідини: Відміряйте рівну кількість ложечок порошку і крапель рідини Vitremer. Замішайте \ппорошок у рідину протягом 45 сек. Заповніть матеріалом розподільчу насадку.
  3. Нанесення: Видавіть пломбувальний матеріал зі шприца-дозатора в підготовлену порожнину. Порційне заповнення порожнини не обов'язкове. Проведіть світлоопромінення відкритих поверхонь протягом 40 сек.

Остаточне пломбування: Підготувати пломбувальний матеріал для нарощування коронкової частини зуба або як підкладковий матеріал для встановлення постійної пломби після закінчення проміжного періоду. 

Зберігання та застосування:

  1. Термін зберігання системи за кімнатної температури 3 роки; термін придатності вказано на упаковці. Термін придатності вказано на упаковці.
  2. Матеріал розрахований на використання за кімнатної температури (приблизно 21-24°С).
  3. Склоіономерний праймер, рідина і лак для надання блиску є світлочутливими матеріалами. Для цього виймайте їх із флакона безпосередньо перед використанням і відразу ж після цього закривайте флакон кришкою.
  4. Склоіономерні порошки Vitremer легко вбирають вологу. Зберігайте бульбашки з цими порошками щільно закритими і в сухому місці. Інформація, яка відрізняється від інформації, що міститься в цій інструкції, є недійсною.

Форма продажу - 1 флакон з порошком (9 г), 1 ложечка для дозування.

Виробник: 3M ESPE.

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Вітремер (Vitremer) - порошок A3 (9 г) - цемент для пломбування від 3M ESPE

В наявності
Артикул: 2669
2 250 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
  • Мінімальне замовлення - 500 грн
  • «Новою Поштою» по Україні — від 5000 грн - БЕЗКОШТОВНО

Більше інформації про доставку

  • Післяплата
  • Оплата за реквізитами

Гарантія від виробника 12 місяців.

Вгору